Şömine Fiyatları

Şömine Fiyatları

Şömine Fiyatları Listesi firmalar ile tasarımların modellerine göre değişiklik göstermektedir. Daha önce hiç şömine yaptırmamış veya almamış olanlar şömine fiyatı hakkında pek bir fikir sahibi değildir. Bunları bilmeden önce şömine içerisinde kullanılan malzemeler ile fiyatları hakkında biraz bilgi sahibi olmak gereklidir. Çünkü sadece bir şömine camı fiyatı ne kadar diye bir araştırırsanız anlıcaksınız. Diğer bir taraftan şömine haznesi bir alt yapısını oluşturduğu için en önemli parçasından bir tanesidir. Şömine haznesi kaplamları seçenekleri fiyatların oynamasında en büyük etkenler arasında yer almaktadır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise yerli şömineler ile ithal şömineler arasındaki farktır. Sürekli ilerleyen teknoloji ile paralel olarak Ülkemizdede ithal şömine hazne modellerine yakın çeşitler üretilebilmektedir. Klastik şömine fiyatları uygulanacak mekanın dizaynı ve montajına göre isteklerin açısından ancak ön keşif yapılarak belirlenebilir.

Şömine Fiyatları

Şömine Fiyatları

3 yorum

  1. sinem

    bende evimin bir köşesine şömine yaptırmak istiyorum şömine fiyatları neye göre değişiyor acaba modellere göre mi yoksa malzemeye göre mi daha çok fark ediyor.

  2. emine

    merhaba sinem hanım bende 20 gün önce şömine yaptırmıştım evim büyük köşe şöminesi yaptırdım. çok da güzel yaptılar fiyatı modele göre değişiyor.

  3. gökhan

    şömine fiyatları ithal fransız hazne 70 lik 120 m2 ısıtma kapasiteli afs çelik boru 150 yoğunluk ithal taş yünü seramik yünü ve montaj dahil fiyatı 3 000 tl dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir