Şömine Dekorasyon

Şömine Dekorasyonu

Şömine dekorasyonu adına salonlar ve yatak odalarında nasıl bir dekor uygulanmalı diye merak edenler için size bazı dekorasyon şömine modelleri resimleri ile fikirler sunacağım. Genelleme yapılırsa şöminelerin üzerilerinde hep ayna ve günümüzde LCD TV’ler konumlandırıl maktadır. Şömine modelleri için en çok özen gösterilen ve incelenmesi gereken olaya şömine dekorudur. Yani şöminenin en büyük özelliğini temsil edip simgeleyen neden üzerindeki ve ya yanlarındaki dekoratif parçalar, süsler ve aksesuarlar gibi faktörlerdir. Şömine yaptırırken mutlaka dikkat etmeniz gereken en büyük özelliklerden bir tanesi budur. Özellikle bayanlar bu konuda çok hassas davranmaktadır.

Şömine Dekorasyon

Şömine Dekorasyon

Bilindiği gibi şömine sadece bir ısınma aracı değil aynı zamanda lüks mekanlarda dekor amaçlı kullanılan, dağ evleri gibi yerlerde nostaljik ve romantizmi canlandırmak için bahçe, teras, balkon gibi yerlerde mangal yakmak, yemek pişirmek gibi çok amaçlı bir kullanım alanı yaygın bir üründür.

Modern Şömine Modeli

Modern Şömine Modeli

1 yorum

  1. nesli

    şömine dekorasyonu gerçekten mekanlarda bir başka güzellikler taşıyor buradan gördüğüm kadarıyla çok güzel şömine modelleri var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir