Bio Yakıt Ethanol Şömine

Bio Yakıt (Ethanol) Şömine

Bio Yakıt (Ethanol) Şömine sistemleri özel olarak ayarlanmış modern yapılı şömin modelleri içerisinde yer almaktadır. İstenilen mekan içerisinde kullanılabilir yapıları ile şık görünümleri sayesinde ilgi görmektedir. Bio yakıtlı ethanol şömineler taşınabilir özellikli olarakda piyasada fazlaca bulunmaktadır. Genel olarak ithal edilen ethanol bio yakıtlı şömine sistemleri Türkiye üzerinde satış noktaları vardır. Yeni nesil şömineler içerisinde bacasız şömine sistemeleri olarak bilinen bio yakıtlı Ethanol şömine modelleri özel yakıtları sayesinde çevre kirliliğine meydan vermeden dekoratif görünümü ile ısınma faaliyetini göstermektedir. Farklı modelleri içerisinde olağanüstü yapıları bulunan bio yakıtlı şömine çeşitleri bir hayli geniş koleksiyonda bulabilirsiniz. Özellikle yabancu firmaların bünyesinde üretilen ethanol şömineler geleceğin şömine sistemleri olarak görülmektedir. Bio yakıt (Ethanol) şömine fiyatları ise modelleri ve kullanılan malzemelerin çeşitliliğine göre farklılık göstermektedir.

Bio Yakıt Ethanol Şömine

Bio Yakıt Ethanol Şömine

2 yorum

  1. umit guvenc

    Mevcut ici yerli hazneli onu cam acilir kapakli sominemde odun tutucu izgara tabla uzerine koyabilecegim o yuzden yuksekligi fazla olmayan istersem somine disinda evin baska bir yerinde etrafi kirletmeden emniyetle ve kolaylikla kullanabilecegim bir etanollu somine yakici ariyorum Ebay de burda piyasada da gordugum kayan kapakli alev ayarlayicili basit dikdortgen sekilli etanol yakiciyi ustelik cin menseli 100 kusur Dolar gibi yuksek fiyata sattiklarini gordum. Turkiye de sadece internet degil aradigima gorerek te nasil ulasabilirim ? En uygun etanol satin alma kaynagi Istanbul da neresidir ? Etanol u hangi ambalajda almali ve emniyetle evde nasil muhafaza etmelidir ?
    Yardimci olacaklara gonul dolusu sevgiler
    Umit Guvenc

  2. batu

    ıstedıgınız sekılde kullanabılecegınız bürülor ler mevcut fakat kayar kapaklı heryere tasınabılen tarzda olan sömineler yaklasık olarak 800-1000tl cıvarında (yerlı) cunku paslanmaz kesım bukum ve ımalatı ulkemızde bu fıyatlara cıkmasına neden oluyor.Eger bu tarzda bır ıstegınız olursa yardımcı olmaya calısırım,yakıtındada…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir